Kurumsal Mail Web Hosting

Uşak E Fatura Dönüşüm

E-Fatura Başvuru E-Fatura BaşvuruTıklayınız

E DÖNÜŞÜM HİZMETLERİNİ KAPSAYAN  – E FATURA – E ARŞİV – E  İRSALİYE – E DEFTER – UYGULAMALARININ BAŞVURU KURULUM EĞİTİM VE

KONTÖR TEMİNLERİNDE YANINIZDAYIZ.

AKINSOFT MUHASEBE PROGRAMININ E DÖNÜŞÜM ENTEGRASYONUNU YAPMAKTAYIZ.

E FATURA : Elektronik faturaya geçen firmaların birbirlerine e-fatura sistemi üzerinden gönderdikleri ve aldıkları, kağıt fatura ile aynı hukuki niteliklere sahip ve 10 yıl boyunca elektronik ortamda çevrimiçi erişime açık saklanan elektronik belgedir.

E ARŞİV : Firmaların e-Faturaya geçmemiş kurumsal ve bireysel müşterilerinin bildirdikleri herhangi bir mail adresine ya da SMS numarasına PDF formatında gönderilen ve 10 yıl boyunca elektronik ortamda çevrimiçi erişime açık saklanan dijital fatura tipidir.

E İRSALİYE : Elektronik İrsaliye belgesi, yeni bir belge türü olmayıp, kağıt ortamdaki “Sevk İrsaliyesi” belgesi ile aynı hukuki niteliklere sahiptir. Mal hareketlerinin elektronik ortamda düzenli olarak izlenebilmesi amacıyla kullanılır.

E DEFTER : Elektronik Defter, Vergi Usul Kanunu ve Türk Ticaret Kanunu hükümleri gereğince tutulması zorunlu olan yevmiye ve kebir defterlerinin elektronik dosya biçiminde hazırlanması, bastırılmaksızın kaydedilmesi, elektronik imzalanarak Gelir İdaresi Başkanlığı’na gönderilmesi amacıyla kullanılır.

Mesaj
Yardıma mı ihtiyacınız var ?
Merhaba nasıl yardımcı olabilirim.
Uşak Bilişim Bilgisayar